Přírodní mýdlo vejce orla zláteho 85g, jehličnatý les

Skladem

585 Kč

Značka Aamumaa

Design: Kristiina Nevakivi

Přírodní mýdlo ze surovin panenské finské přírody ve tvaru vejce orla zlatého omámí vaše smysly vůní jehličnatého lesa. Úžasný dárek s myšlenkou, který navíc pomáhá chránit přírodu. Uhnízděné v hoblinkách v šuplíku dárkové krabičky z recyklovaných materiálů má mýdlo uvolňující vůni jehličnatého lesa. Extrakt ze semen jalovce, černého smrku a borovice vám dodají pocit uvolnění a relaxace, takže se budete po koupeli cítit jako znovuzrození. V dárkové krabičce je přibalený i speciální dřevěný stojánek.

Nákupem mýdla přispíváte na ohrožené druhy částkou €0,50.

HMOTNOST
85 g

SLOŽENÍ
Olivový olej, kokosový olej, voda, bambucké máslo, včelí vosk, extrakt z listů rozmarýnu, olej z černého smrku, olej z jalovcových semínek, olej z borovice, bobule jalovce, vitamín E.

Více informací

Designer

Kristiina Nevakivi

KRISTIINA NEVAKIVI
Zakladatelka a hlavní designérka značky Aamumaa miluje přírodu a ráda se jí nejen inspiruje, ale také ji poctivě chrání - ekologickou výrobou, recyklovanými materiály, použitím přírodních surovin a v neposlední řadě také příspěvkem do světového fondu na ochranu přírody WWF z každého prodaného výrobku. Kristiina zkrátka přírodou žije a stejně jako ona miluje divočinu, vy budete milovat její poctivá přírodní mýdla.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz