Přírodní mýdlo se stopou ježka 85g, bylinková zahrada

Skladem

459 Kč

Značka Aamumaa

Design: Kristiina Nevakivi

Přírodní mýdlo ze surovin panenské finské přírody s autentickým otiskem stopy ježka vás svojí vůní zavede do zahrádky plné divokých bylinek. Úžasný dárek s myšlenkou, který navíc pomáhá chránit přírodu. Uhnízděné v šuplíku dárkové krabičky z recyklovaných materiálů má mýdlo příjemnou vůni bylinek. Tymián, rozmarýn, olej ze semínek máku a z černého smrku vám dají pocit uvolnění a relaxace, takže se budete po koupeli cítit jako znovuzrození. Mýdlo nemusí sloužit jen při koupeli, umí také krásně provonět vaši šatní skříň.

Nákupem mýdla přispíváte na ohrožené druhy částkou €0,50.

K mýdlu doporučujeme praktický dřevěný stojánek Aamumaa, který nechá vyniknout zvířecí stopě a také pomáhá mýdlo po použití rychle vysušit.

HMOTNOST
85 g

SLOŽENÍ
Olivový olej, voda, louh, kokosový olej, bambucké máslo, včelí vosk, olej z černého smrku, tymiánový olej, rozmarýnový olej, semínka máku, vitamín E, mineralní pigment.

Více informací

Designer

Kristiina Nevakivi

KRISTIINA NEVAKIVI
Zakladatelka a hlavní designérka značky Aamumaa miluje přírodu a ráda se jí nejen inspiruje, ale také ji poctivě chrání - ekologickou výrobou, recyklovanými materiály, použitím přírodních surovin a v neposlední řadě také příspěvkem do světového fondu na ochranu přírody WWF z každého prodaného výrobku. Kristiina zkrátka přírodou žije a stejně jako ona miluje divočinu, vy budete milovat její poctivá přírodní mýdla.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz