Přírodní mýdlo se stopou ježka 85g, bylinková zahrada

Na objednávku do 3-4 týdnů

390 Kč

Značka Aamumaa

Design: Kristiina Nevakivi

Přírodní mýdlo ze surovin panenské finské přírody s autentickým otiskem stopy ježka vás svojí vůní zavede do zahrádky plné divokých bylinek. Úžasný dárek s myšlenkou, který navíc pomáhá chránit přírodu. Uhnízděné v šuplíku dárkové krabičky z recyklovaných materiálů má mýdlo příjemnou vůni bylinek. Tymián, rozmarýn, olej ze semínek máku a z černého smrku vám dají pocit uvolnění a relaxace, takže se budete po koupeli cítit jako znovuzrození. Mýdlo nemusí sloužit jen při koupeli, umí také krásně provonět vaši šatní skříň. Vyrobené ve Finsku.

Nákupem mýdla přispíváte na ohrožené druhy částkou €0,50.

K mýdlu doporučujeme praktický dřevěný stojánek Aamumaa, který nechá vyniknout zvířecí stopě a také pomáhá mýdlo po použití rychle vysušit.

HMOTNOST
85 g

SLOŽENÍ
Olivový olej, voda, louh, kokosový olej, bambucké máslo, včelí vosk, olej z černého smrku, tymiánový olej, rozmarýnový olej, semínka máku, vitamín E, mineralní pigment.

Více informací

Designer

Kristiina Nevakivi

KRISTIINA NEVAKIVI
Zakladatelka a hlavní designérka značky Aamumaa miluje přírodu a ráda se jí nejen inspiruje, ale také ji poctivě chrání - ekologickou výrobou, recyklovanými materiály, použitím přírodních surovin a v neposlední řadě také příspěvkem do světového fondu na ochranu přírody WWF z každého prodaného výrobku. Kristiina zkrátka přírodou žije a stejně jako ona miluje divočinu, vy budete milovat její poctivá přírodní mýdla.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz