Pleťová maska s lesními mikroby SEES 60ml

Skladem

1 380 Kč

Značka SEES

Design: Elisa Koivumaa

Užijte si mikrobiální spa. Pleťová maska ​​SEES obsahuje unikátní lesní mikrobiom Reconnecting Nature™, který je výsledkem výzkumu univerzit v Helsinkách a Tampere. Bylo vědecky prokázáno, že při aplikaci na pokožku pomáhá podporovat tělesný mikrobiom. Biodynamický med Hikiä z panenských finských lesů patří k nejčistším medům na světě a účinně hydratuje vaši pokožku. Bílý jíl zase absorbuje nečistoty v pleti a nakonec při jemné masáži konečky prstů sušené listy máty odstraní odumřelé kožní buňky. Zkrátka péče severské přírody, kterou si vaše pleť zaslouží.

Pleťová maska s lesními mikroby je součástí kolekce IKIMETSÄ, která je inspirována čistými surovinami a posilujícím účinkem finského lesa. Výrobky podporují celkovou pohodu těla i mysli spojením s přírodou.

OBJEM
60 ml

SLOŽENÍ
Med, glycerin, jíl, listy máty peprné, extrakt z humusu.

INCI: Mel, Glycerin, Kaolin, Mentha piperita leaf, Humus extract.

Výrobek je veganský, nebyl testován na zvířatech, neobsahuje chemikálie, konzervanty a umělé parfémy. Vůně produktu pochází ze surového medu a liší se v závislosti na šarži medu a období jeho sběru.

POUŽITÍ
Naneste na obličej a nechte působit 5-10 min. Navlhčete si konečky prstů a jemně masírujte pokožku. Opláchněte teplou vodou. S přípravkem můžete bez obav ošetřovat i rty a přitom ochutnat sladký finský med.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

Více informací

Designer

Elisa Koivumaa

ELISA KOIVUMAA
Zakladatelka značky SEES strávila několik let v Japonsku, které ji stejně jako rodné Finsko ovlivnilo ve vnímání přírody a životních hodnot. Po návratu do Finska se rozhodla vyrábět vlastní kosmetiku a výrobky pro domácnost, které jsou ekologické, kvalitní a mají pěkný design. Stojí tak za celým konceptem značky od osobitého designu až po míchání ingrediencí.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz