Nástěnná lampa Korona, bílá

Na objednávku do 3-4 týdnů

10 890 Kč

Značka Valoarte

Design: Harri Koskinen

Designové nástěnné nebo stropní LED svítidlo Korona rozptyluje světlo do všech stran. Cílem designéra Harri Koskinena bylo vytvořit příjemný zdroj světla tak, abychom se cítili stejně dobře jako při svíčkách, otevřeném ohni nebo při pohledu na zapadající slunce.

Nástěnná lampa Korona díky nadčasovému designu krásně zapadne do různě laděných interiérů od těch nejmodernějších po klasické. Koronu můžete použít jako nástěnné svítidlo na chodbě nebo schodišti, vynikne ale také jako stropní svítidlo do dětského pokoje nebo ložnice. Výkonné a zároveň úsporné LED světlo dovádí k dokonalosti difuzor, který propouští jen tolik světla, aby osvětlení nepůsobilo rušivě.

ROZMĚRY
Výška 21,5 cm
Průměr 39 cm

MATERIÁL
Polyuretan

ZDROJ
V lampě je 96 kvalitních LED Samsung 5252 s udávanou životností 40 let, desku s diodami lze poté vyměnit. Barva světla 3000 K, světelný tok 2380 lm, výkon svítidla 20 W odpovídá cca 200 W klasické žárovce.

VYROBENO VE FINSKU
Lampy Korona sa vyrábí přímo vo Fínsku.

Více informací

Designer

Harri Koskinen

HARRI KOSKINEN
Hlavní designér Iittala patří ve Finsku ke špičce. Kromě Iittala pracuje i na menších projektech jako jsou designové lampy Moomin Lights nebo lampy Korona, ale navrhuje také pro takové značky jako je legendární Artek a rád zabrousí i do úplně jiných oblastí, než je interiérový design - třeba při tvorbě pro Panasonic nebo Finlandia Vodku. Pro Iittala navrhl úžasnou sérii nádobí Sarjaton a ikonickou kolekci svícnů a lamp Lantern. Je držitelem několika světových ocenění za design.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz