Miska Sarjaton Varpu 0,33l, bílá

Miska Sarjaton Varpu 0,33l, bílá

Skladem

495 Kč

Značka Iittala

Design: Harri Koskinen a Lotta Olsson

Miska z kolekce Iittala Sarjaton s novým originálním vzorem Varpu (v překladu větvička) vám domů přinese harmonii přírody. Malé větvičky po celém obvodě misky odkazují na tajemný finský les, modrá barva ve vzoru reprezentuje arktickou tajgu a zemité barvy znázorňují odstíny severské přírody.

Kolekci Sarjaton si zamilujete pro její variabilitu. I přesto, že v ní najdeme celou řadu rozdílných stylů a motivů, vše spojuje stejný designový koncept. Jednotlivé kousky proto můžete snadno kombinovat a vytvořit si tak vlastní jedinečný servis, který vám bude dělat radost každý den.

Podívejte se na krásné video ke kolekci Sarjaton.

OBJEM
0,33 l

MATERIÁL
Porcelán

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Lze mýt v myčce, obsah můžete ohřívat v mikrovlnce i klasické troubě a nebo chladit v mrazáku.

Více informací

Designer

Harri Koskinen

HARRI KOSKINEN
Hlavní designér Iittala patří ve Finsku ke špičce. Kromě Iittala pracuje i na menších projektech jako jsou designové lampy Moomin Lights nebo lampy Korona, ale navrhuje také pro takové značky jako je legendární Artek a rád zabrousí i do úplně jiných oblastí, než je interiérový design - třeba při tvorbě pro Panasonic nebo Finlandia Vodku. Pro Iittala navrhl úžasnou sérii nádobí Sarjaton a ikonickou kolekci svícnů a lamp Lantern. Je držitelem několika světových ocenění za design.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz