Lněné povlečení Usva 230x220, len-šedá

Na objednávku do 3-4 týdnů

9 210 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Anu Leinonen

Luxusní lněné povlečení na velkou přikrývku a dva polštáře Usva je tkané ze 100% lnu a je to to nejlepší, co si můžete pro klidný spánek dopřát. Za prvotřídní kvalitou stojí speciální jemné tkaní výběrové lněné příze, která je tenší a tedy jemnější. Kombinace přírodního lnu zpestřená šedými pruhy působí na první pohled příjemně a doladí atmosféru ve vaší ložnici.

Len má vynikající termoregulační vlastnosti a budete se v něm cítit výborně v každém ročním období. Současně také lněné povlečení pohlcuje pachy a je antibakteriální. Praním přírodní len postupně světlá a měkne, získává ale na kvalitě a oproti bavlněnému povlečení vám vydrží mnohem déle.

ROZMĚRY
Povlečení na jednolůžko 230x220 cm
Povlak na polštář 50x60 cm

MATERIÁL
100% len

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C. Len se může po prvním vyprání srazit o přibližně 5%.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Anu Leinonen

ANU LEINONEN
Designérka Anu Leinonen je autorkou řady textilií do kuchyně a koupelny pod značkou Lapuan Kankurit. Její osobitý styl je založený na čistotě, jednoduchosti a přírodních materiálech. Anu je absolventkou Institutu designu ve finském Lahti. Později zdokonalovala svoje profesní nadání v Paříži v Centre de fomation des Modélistes a pracovala i pro francouzskou oděvní společnost, kde navrhla vlastní kolekci.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz