Krabička na zápalky Arctic Char, dub

Skladem

675 Kč

Značka Teemu Järvi

Design: Teemu Järvi

Designová krabička na dlouhé zápalky s motivem sivena arktického od finského umělce Teemu Järviho. Krabička je vyrobená ve Finsku z kvalitního dubového dřeva a poslouží vám jako funkční designovka na rodinný krb, ke kamnům na chatu, ke grilu nebo při posezení u táboráku. Krásný dárek pro všechny milovníky divoké severské přírody.

Krabičku dodáváme z důvodu omezení přepravy při dodání z Finska bez sirek. Vnitřní část z kartonu je standardních rozměrů, můžete ji tedy v případě potřeby snadno vyměnit a stejně ji také vždy opětově naplnit novými dlouhými sirkami, které jsou běžně dostupné. Zápalky se zapalují ze strany škrtnutím ve vyřezaném okénku.

ROZMĚRY
7x11 cm

MATERIÁL
Certifikované FSC dubové dřevo, karton

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

Více informací

Designer

Teemu Järvi

TEEMU JÄRVI
Teemu Järvi je finský umělec, který si jako svou hlavní inspiraci vybral nespoutanou severskou přírodu. Většinu roku tráví ve finských lesích, aby co nejlépe zachytil život a pohyb objektů svých maleb. Pracuje s tradičními metodami kresby jako je malba stonkem rákosu a čínským inkoustem. Na první pohled jednoduché malby jsou při bližším prozkoumání plné důsledně promyšlených tahů.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz