Hrnek Ukkomuki 200ml, kožené pouzdro

Momentálně vyprodané

2 690 Kč

Značka Ukko Finland

Design: Jani Jaatinen

Finský nerezový hrnek na horké i studené nápoje Ukko z prvotřídní finské oceli s krásným pouzdrem z pravé kůže. Úhledný funkční design a ruční zpracování přináší dokonalý požitek, ať už jste kdekoliv. Vezměte ho s sebou na túru do hor, na kempování nebo jen tak k posezení na terase. Hrnek se při použití vytáhne z pouzdra, otočí a můžete do něj naservírovat třeba i horkou kávu nebo čaj, kožené pouzdro ochrání vaše ruce před popálením. Název Ukko je inspirovaný bohem počasí, sklizně a bouřky z finské mytologie.

Hrnek díky svému tvaru ideálně padne do ruky. Kožené pouzdro lze připnout k opasku nebo batohu a vzít tak na cesty. Ukko obdržíte v dárkovém balení a bude tak nádherným a exkluzivním dárkem.

Podívejte se na video o hrnku Ukkomuki a o výrobě finské značky Ukko.

OBJEM
200 ml

MATERIÁL
Prvotřídní nerezová ocel, pouzdro z pravé kůže.

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Je možné mýt v myčce.

VYROBENO VE FINSKU
Ukko se vyrábí ručně přímo ve Finsku a nese ochranný symbol Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

Více informací

Designer

Jani Jaatinen

JANI JAATINEN
Jani Jaatinen měl sen o lahvi, která bude odrážet nadčasový finský design, precizní řemeslnou práci a ty nejlepší materiály. Jednoduše dokonalost, kterou najdeme snad jen v divoké přírodě. Tak přišla na svět lahev Ukkomatti. Sen se vyplnil a my si tak můžeme vychutnat doušek oblíbeného nápoje v tom nejčistším designu.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz