Hrnek Moomin Our sea 0,37l

Skladem

475 Kč

Značka Muurla

Design: Tove Jansson

Krásný smaltovaný hrneček z charitativní kolekce #oursea s cílem podpořit záchranu Baltského moře. Na jedné straně je krásný motiv Muminka, který uvízl s loďkou na útesu a na druhé pak Šňupálek na rybách.

Baltské moře patří k nejznečištěnějším na světě. Zakoupením hrnečku podpoříte nadaci John Nurminen Foundation, která se stará o osvětu a záchranu Baltského moře.

Pohádkové postavičky muminků od slavné finské autorky Tove Jansson nás provázely v dětství a vždy si rádi zavzpomínáme na příběhy z kouzelného údolí. Hrnek je tedy originálním dárkem jak pro děti, tak i pro nás dospělé.

Pusťte si video, jak se smaltované nádobí Muurla vyrábí.

OBJEM
0,37 l

MATERIÁL
Smalt

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Lze mýt v myčce.

CHARITATIVNÍ VÝROČNÍ EDICE
Kolekce #oursea byla představena při příležitosti 75. výročí od vydání první knihy Tove Jansson. Část výtěžku výrobce věnuje nadaci John Nurminen Foundation, která se snaží zvrátit znečištění Baltského moře.

Moomin Oursea

ORIGINÁL MOOMIN CHARACTERS™
Výrobek nese ochrannou značku Moomin Characters™, která garantuje, že se jedná o originál z licencované kolekce.

Moomin Originaldesign-from-finland.png

Více informací

Designer

Tove Jansson

TOVE JANSSON
Finská ilustrátorka a spisovatelka Tove Jansson připravila pro děti po celém světě debrodružné a zároveň poučné příběhy o Mumincích, které je provází po celý život. Její pohádkové knihy jsou plné unikátních kreseb postaviček z kouzelného údolí, které se staly základem pro ikonický porcelán Arabia, sklenice Iittala a smaltované hrnečky Muurla. Motivy Muminka, jeho rodinky a přátel nám tak mohou dělat radost každý den, ikdyž už zrovna nejsme děti.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz