Hluboký talíř Sarjaton Letti 22cm, bílý

Momentálně vyprodané

560 Kč

Značka Iittala

Design: Harri Koskinen a Aleksi Kuokka

Půvabný hluboký talíř z kolekce Iittala Sarjaton s vystouplým vzorem Letti (v překladu copánek). Jemná bílá barva zapadne do každé kuchyně, jakoby tam patřila odjakživa. Talíř se vám navíc odmění nejen dobrou službou, ale zároveň jako nápaditá dekorace, která zpříjemní každé posezení u jídelního stolu.

Kolekci Sarjaton si zamilujete pro její variabilitu. I přesto, že v ní najdeme celou řadu rozdílných stylů a motivů, vše spojuje stejný designový koncept. Jednotlivé kousky proto můžete snadno kombinovat a vytvořit si tak vlastní jedinečný servis, který vám bude dělat radost každý den.

Podívejte se na krásné video ke kolekci Sarjaton.

ROZMĚRY
Průměr 22 cm

MATERIÁL
Porcelán

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Lze mýt v myčce, obsah můžete ohřívat v mikrovlnce i klasické troubě a nebo chladit v mrazáku.

Více informací

Designer

Harri Koskinen

HARRI KOSKINEN
Hlavní designér Iittala patří ve Finsku ke špičce. Kromě Iittala pracuje i na menších projektech jako jsou designové lampy Moomin Lights nebo lampy Korona, ale navrhuje také pro takové značky jako je legendární Artek a rád zabrousí i do úplně jiných oblastí, než je interiérový design - třeba při tvorbě pro Panasonic nebo Finlandia Vodku. Pro Iittala navrhl úžasnou sérii nádobí Sarjaton a ikonickou kolekci svícnů a lamp Lantern. Je držitelem několika světových ocenění za design.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz