DIY set skřítci v sauně

Skladem

770 Kč

Značka Aarikka

Design: Tina Willström

Originální dárek pro každého milovníka saunování! Skládací set dvou postaviček skřítků z masivného dřeva je zábavou a zároveň nádhernou severskou dekorací. Set obsahuje vše potřebné, stačí troška šikovnosti a je na světě jeden skřítek nesoucí dřevo na rozpálení pravé finské sauny a druhý připravený na tradiční rituál s březovými větvemi. Součástí balení je samozřejmě návod.

Skřítci Aarikka nádherně dozdobí jídelní stůl, okenní parapet nebo komodu v obývacím pokoji. Postavičky jsou navíc sběratelským kouskem, protože každý rok přibývají nové a vy si tak můžete u vás doma vytvořit malou rodinnou tradici a postupně sbírku každou zimu rozšiřovat.

ROZMĚRY
Výška 9 cm

MATERIÁL
Masivní březové dřevo, vlněná plst, kov

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

Více informací

Designer

Tina Willström

TINA WILLSTRÖM
Designérka Tina Willström navrhuje dekorace a šperky pro finskou značku Aarikka. Jak sama říká, při návrhu raději než tužku a papír používá své ruce a prototyp vyrábí ručně. Protože to, co vypadá hezky nakreslené, může působit ve skutečnosti úplně jinak. Často si tedy hraje s materiály, zkouší a snaží se dosáhnout čistého, jednoduchého a krásného severského designu.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz