Deka / ubrus Kukat 140x240, bílo-petrolejová

Deka / ubrus Kukat 140x240, bílo-petrolejová

Na objednávku do 3-4 týdnů

3 878 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Makoto Kagoshima

Trendy petrolejová deka Kukat zaujme na první pohled zajímavým květinovým vzorem, který v sobě skrývá množství detailů. Motiv navrhl pro Lapuan Kankurit významný japonský designér Makoto Kagoshima. Měkká a jemná kombinace lnu a bavlny vás bude hýčkat při každém dotyku. 

Deka výborně pasuje do skandinávsky laděných interiérů, kde ji můžete použít i jako přikrývku nebo přehoz. Své místo si ale najde i tam, kde vládne klasika, moderní nebo vesnický styl. A můžete ji klidně použít i jako originální ubrus na jídelní stůl, který změní dojem z celé jídelny či kuchyně.

ROZMĚRY
140x240 cm + třásně

MATERIÁL
60% biobavlna, 40% len

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Makoto Kagoshima

MAKOTO KAGOSHIMA
Nadaný designér Makoto Kagoshima se narodil v japonském městě Fukoka a po studiu na umělecké univerzitě se věnoval interiérovému designu. Svými osobitými motivy si získal fanoušky po celém světě. Vystavoval například v Los Angeles, Taipei a v Londýně. Lapuan Kankurit zaujal neotřelým zpracováním přírodních motivů, které přenesl třeba na vlněnou deku Koira ja Kissa.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz