Lněný dámský župan Kaste, bílý / krátký rukáv

Na objednávku do 3-4 týdnů

2 771 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Anu Leinonen

Najděte si svoje pohodlí v příjemném županu ze 100% přírodního lnu a užívejte si jeho lehkost a jemnost. Kaste je jednoduše synonymem finské kvality a designu. Ať už si ho chcete vzít s sebou do sauny, na bazén nebo na ranní procházku po pláži, vždy bude výborným společníkem. Tento příjemný lehký župan s krátkým rukávem můžete také stejně dobře nosit i jako pohodlné domácí šaty.

ROZMĚRY
Župan se vyrábí jen v jedné univerzální velikosti a díky unikátnímu střihu bude pasovat každé ženě. Uvázáním šňůrky kolem pasu dosáhnete konečný efekt.

MATERIÁL
100% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 60°C.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Anu Leinonen

ANU LEINONEN
Designérka Anu Leinonen je autorkou řady textilií do kuchyně a koupelny pod značkou Lapuan Kankurit. Její osobitý styl je založený na čistotě, jednoduchosti a přírodních materiálech. Anu je absolventkou Institutu designu ve finském Lahti. Později zdokonalovala svoje profesní nadání v Paříži v Centre de fomation des Modélistes a pracovala i pro francouzskou oděvní společnost, kde navrhla vlastní kolekci.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz