Lněný běhoun Verso 46x150, červený

Na objednávku do 3-4 týdnů

1 107 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Masaru Suzuki

Běhoun Verso v červeném odstínu zaujme na první pohled krásným motivem rašících větviček. Motiv navrhl pro Lapuan Kankurit známý japonský designér Masaru Suzuki. Běhoun úžasně doladí jídelní stůl, ať už ve skandinávském nebo vesnickém stylu, můžete jej ale použít i jako dekoraci třeba v obývacím pokoji.

ROZMĚRY
46x150 cm

MATERIÁL
60% len, 40% biobavlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C. Nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Ještě vlhké narovnejte do původního tvaru a vyžehlete. Materiál se může srazit cca o 5%.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Masaru Suzuki

MASARU SUZUKI
Známý japonský designér Masaru Suzuki tvoří po celém světě, s finským výrobcem Lapuan Kankurit spolupracuje od roku 2009, navrhoval také pro Marimekko. Jeho promyšlený design je dobře známý nejen v rodném Japonsku, ale právě také ve Finsku, ke skandinávskému designu má totiž velmi blízko. Inspiruje se přírodními motivy, které jsou často hlavním motivem jeho návrhů.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz