Sypaný čaj Polar Night Cap 55g

Skladem

439 Kč

Značka Nord-T

Design: Nina Rantala & Mirka Olin

Polární noc je nejkrásnější daleko od hluku a světel velkoměsta. Když je vzduch mimořádně mrazivý a všude kolem jen bílá krása. Zahlédnout polární záři v takové božské atmosféře je snem každého dobrodruha. Pozorovat to nevídané taneční představení na obloze a popíjet přitom horký čaj, ten pocit nic nenahradí.

Spojení rooibosu a rakytníku je ohromující. Jemně skladká a zároveň hořká chuť sypaného čaje Polar Night Cup je tím pravým čajovým potěšením. Čaj je bez kofeinu a můžete si ho tedy vychutnávat i v pozdních hodinách.

Sypaný čaj je balený v designové krabičce, která poslouží i jako krásné dárkové balení. Čaj je čistě přírodní a neobsahuje žádné konzervanty, přísady, sladidla ani lepek.

OBSAH BALENÍ
55 g

ROZMĚRY BALENÍ
7,5 x 7,3 cm

POKYNY
2 čajové lžičky na šálek, 80°C, 5 minut

SLOŽENÍ
Bio rooibos, rakytník, listy břízy

VYROBENÉ VE FINSKU
Sypané čaje Nord-T se balí přímo v Helsinkách a severské bylinky, koření a lesní plody jsou ručně sbírány v divoké přírodě přímo ve Finsku.

Více informací

Designer

Nina Rantala a Mirka Olin

NINA RANTALA & MIRKA OLIN
Nina a Mirka působí jako nerozlučná a tak trošku bláznivá dvojka. Dvě Finky se znají od mládí a ikdyž se potom jejich cesty na chvíli rozdělily, nakonec je zpět spojila láska k popíjení čaje a vytvořili značku Nord-T. Jejich geniální cit pro výběr finských bylinek, lesních plodů a koření nyní dobývá chuťové buňky celé Skandinávie.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz