Sada dřevěných kostek Woodland pro chlapečka

Skladem

1 790 Kč

Značka Siluettiverstas

Design: Hanna Haimivaara-Hämäläinen

Dřevěné kostky Woodland si vaše ratolest zamiluje hned při prvním hraní. Může si postavit třeba pohádkový zámek nebo lesní stezku, na které potká oblíbená zvířátka. Fantazii se meze nekladou a s 26 dílnou soupravou kostek z masivní finské borovice, které jsou barevně a tvarově sladěné tak, aby podnítili představivost a jemnou motoriku, se váš chlapeček výborně zabaví. 

Sada obsahuje 26 kostek v praktickém textilním pytli. 6 kostek zdobí milá zvířátka - zajíček, medvěd a liška. Z druhé strany jsou mráčky a dešťové kapky. Další kostky mají tvar stromů, hor, válečků, trojúhelníků a kvádrů, takže budovat můžete doslova celou dřevěnou krajinku.

Bílé a černé kostky jsou malované tabulovou barvou, takže je můžete dozdobit křídami. Na 6 kostek je pak přidána pastelová modrá barva, proto je sada ideální pro kluky.

ROZMĚRY
Kostky mají různé rozměry od základní kostky 5x5x5 cm až po největší horu s rozměrem 16x11 cm

MATERIÁL
Finská borovice, barvy použité na kostkách jsou vyrobené na bázi vody a nejsou toxické. Kostky splňují European Toy Safety Standards.

VYROBENO RUČNĚ VE FINSKU
Sada kostek je vyrobená a malovaná ručně v malé finské vesničce Kiuruvesi.

Více informací

Designer

Hanna Haimivaara-Hämäläinen

HANNA HAIMIVAARA-HÄMÄLÄINEN
Finská designérka se věnuje práci se dřevem a umí z něho parádní věci. Začínala se zakázkovou ruční výrobou vývěsních štítů, od kterých se dostala právě až k nádherným hračkám pro děti. Vyrábí a maluje je stále sama a ručně, takže každý kousek je skutečný originál.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz