Podložka do sauny Naisten 46x150, fialová

Skladem

744 Kč 930 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Matti Pikkujämsä

Proč se v sauně nezasmát a nepobavit. Podložka s motivem saunujících se žen vás určitě pozitivně naladí a zaujme i všechny okolo. Saunování je pro Finy typickou a velmi oblíbenou činností, a tak saunující se postavičky vyobrazené na podložkách jsou přirozeným, ale úžasným nápadem. 

Dlouhá podložka na lavici do sauny zvýší vaše pohodlí a zlepší hygienu při saunování. Vyvážené spojení lnu a bavlny dodává podložkám Lapuan Kankurit výbornou pevnost a odolnost proti oděru a zároveň schopnost sát značné množství potu. Výrobky ze lnu jsou na dotyk chladné, což v sauně určitě oceníte.

ROZMĚRY
Délka 150 cm
Šířka 46 cm

MATERIÁL
50% len, 50% biobavlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland.

Made in Finland

Více informací

Designer

Matti Pikkujämsä

MATTI PIKKUJÄMSÄ
Matti Pikkujämsä vystudoval uměleckou univerzitu Aalto University School of Art. Jeho fantazie čerpá ze specifických rysů finského každodenního života, které podává s nutnou dávkou humoru a přesvědčivosti. Například jeho série textilií s motivy saunování vás pohltí téměř tak, že slyšíte páru vycházející ze saunových kamen a v pozadí tlumené finské hlasy. Kromě kolekcí pro Lapuan Kankurit navrhuje textilie i pro Kauniste, kde se jeho motivy objevují na polštářích a nově i porcelánu.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz