Podložka do sauny Eläinten 46x60, modrá

Skladem

380 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Matti Pikkujämsä

Proč se v sauně nezasmát a nepobavit. Podložka s motivem saunujících se zvířat vás určitě pozitivně naladí a zaujme i všechny okolo. V sauně se tak potí třeba los a medvěd, na rozpálená kamna přihazuje vodu tuleň a ježka šlehá březovými větvemi zajíc. Zkrátka perfektní motiv pro všechny, kteří mají smysl pro humor.

Krátká podložka na lavici do sauny zvýší vaše pohodlí a zlepší hygienu při saunování. Vyvážené spojení lnu a bavlny dodává podložkám Lapuan Kankurit výbornou pevnost a odolnost proti oděru a zároveň schopnost sát značné množství potu. Výrobky ze lnu jsou na dotyk chladné, což v sauně určitě oceníte.

ROZMĚRY
Délka 60 cm
Šířka 46 cm

MATERIÁL
50% len, 50% biobavlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland.

Made in Finland

Více informací

Designer

Matti Pikkujämsä

MATTI PIKKUJÄMSÄ
Matti Pikkujämsä vystudoval uměleckou univerzitu Aalto University School of Art. Jeho fantazie čerpá ze specifických rysů finského každodenního života, které podává s nutnou dávkou humoru a přesvědčivosti. Například jeho série textilií s motivy saunování vás pohltí téměř tak, že slyšíte páru vycházející ze saunových kamen a v pozadí tlumené finské hlasy. Kromě kolekcí pro Lapuan Kankurit navrhuje textilie i pro Kauniste, kde se jeho motivy objevují na polštářích a nově i porcelánu.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz